hellobarbb-min.gif

Seferi Kaçıranlar için Son Çağrı!

Seferi Kaçıranlar için Son Çağrı!

Seferi kaçırdıysanız dert etmeyin, bir sonraki seferimiz veya alternatif hatlarımızla seyahatinize devam edebilirisiniz.

●Seferi kaçırdıysanız hemen çağrı merkezimizi arayınız. ( 0850 222 44 36 )

●Seferi kaçıran yolcularımızın bir sonraki sefere biletleme yapıp devam edebilmesi için sefer saatinden sonra 1 saat içerisinde çağrı merkezini aramaları gerekmektedir.

●Yaya yolcuysanız seferden sonraki 12 saat içerisindeki aynı hat ve yöndeki bir sonraki sefere yolcu başına 1 TL ile 1,5 TL ödeme yaparak çağrı merkezimiz üzerinden yeni biletinizi alabilirisiniz.

●Araçlı yolcuysanız ve seferi kaçırdıysanız, aynı hat veya çağrı merkezinin size önereceği alternatif hatta yolcu veya araç başına 1TL ile 4 TL arasında bir ücret ödeyerek yeni biletinizi alabilirsiniz.

●Kaçırdığınız sefer saatinden sonraki 12 saatlik dilim içerisindeki aynı hat ve yöndeki seferleri tercih edebilirsiniz.

●Araçlı yolcularımız Eskihisar-Topçular hattını da tamamen ücretsiz tercih edebilir, sefer saati beklemeden Eskihisar-Topçular hattı üzerinden seyahatinize devam edebilirler.

●Yenikapı kalkışlı bileti bulunan ve sefer kaçıran araçlı yolcularımız Eskihisar-Topçular hattını kullanmak isterse, Sirkeci-Harem hattımızdan da ücretsiz geçiş yapabilecektir.

●Eskihisar-Topçular ve Sirkeci-Harem hattında telefon numaranız üzerinden hesabınıza yüklenen ücretsiz biniş kartını gişede okutmanız gerekecek. Bunun için İDO Arabalı uygulamasını tıklayarak indirebilirsiniz.

●İDO Arabalı uygulamasında telefon numaranız üzerinden hesabınıza yüklenen ücretsiz biniş kartı 12 saat süreyle geçerlidir.

● Kaçırdığınız sefere ait bilet yerine düzenlenen yeni biletinizde, araç sınıfı ve sefere katılacak yolcu isimleri değiştirilemez ayrıca yolcu sayıları arttırılamaz.

● Avşa ve Marmara Adası seferleri kapsam dışındadır. Bu kampanyadan faydalanamazlar.

●Kampanya; diğer indirim, özel fiyat, kampanyalarla birleştirilemez, karşılığında para talep edilemez.

●Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.

●Kampanya koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

●İDO İstanbul Deniz Otobüsleri San. ve Tic. A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.