hellobarbb-min.gif

Bilet Değişiklik ve İade Talebi

Bilet Değişiklik ve İade Talebi

1 Mart 2016 tarihinde e-bilet uygulamasınageçiş nedeniyle bilet değişiklik ve iade kurallarımız değişmiştir.

• İnternet aracılığıyla, mobil uygulama kanalıyla ve 0850 222 44 36 Çağrı Merkezi’nden satın alınan biletler, ister basılı ister internet ortamında olsun, mobil uygulama hariç tüm satış kanallarından değiştirilebilir veya iptal edilebilir.

• Gişe ve acenteden kredi kartı ile veya nakit alınan biletlerin değişiklik veya iptali ancak gişe ve acente üzerinden yapılabilir. Metro acentelerinden alınan İDO biletlerinin iptal veiade,değişikliği ise aynı metro acentesinden yapılır.

• Bilet değişiklik ve iade koşullarına göre, değişiklik ve iade taleplerinde yapılacak kesinti ( cayma tazminatı ), hizmet bedeli düşüldükten sonra KDV dahil toplam tutar üzerinden hesaplanır.

• Bilet değişiklik ve iade koşulları bilet sınıflarına göre değişiklik gösterir, Satış Kanalına göre farklılık gösteren hizmet bedelinin iadesi yapılmaz. ( Hizmet bedeli düşüldükten sonra kalan tutar iade edilir.)

• BİZ ( Business ) sınıfı ve VIP ( VİP Oda ) biletler hızlı feribot üst salon biletleridir ve sadece Yenikapı-Bandırma ve Yenikapı-Bursa Hızlı Feribot hatlarında bulunmaktadır.