hellobarbb-min.gif

Hizmetlerimiz

Tazminat ve Müşteri Talepleri

Tüm tazminat taleplerinizi Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri’ni 0850 250 75 00 numaralı telefondan arayarak yapabilirsiniz.

Tazminat talepleriniz seyahat sağlık teminatları kapsamında ise tazminat talebinde bulunmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmak için 0850 250 75 00 numaralı telefonu arayınız.
  2. Karşınıza çıkan sesli menüdeki yönlendirmeleri dinleyerek sırasıyla 2, 4 ve 2’yi tuşlayınız.
  3. Bağlanacağınız müşteri hizmetleri temsilcisi dosyanızı açacak ve size bir dosya takip numarası verecektir. Bu dosya takip numarasına daha sonra dosyanızın durumunu takip etmek için ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle bu numarayı bir yere kaydettiğinizden emin olunuz.
  4. Tazminatınızın değerlendirilebilmesi için sizden tazminat talebinize göre farklılık gösterebilecek bilgi ve belgeler istenecektir. Bu belgelerin asıllarını müşteri hizmetleri temsilcisinin size dosyanızı açarken vereceği adrese iletiniz.
  5. Tazminat talepleriniz, sizden istenen bilgi ve belgelerin tamamlanmasıyla birlikte poliçe limitleriniz dâhilinde en kısa sürede sonuçlandırılacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Tazminat talepleriniz ferdi kaza teminatları kapsamında ise tazminat talebinde bulunmak için Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri’ne 0850 250 75 00 numaralı telefonu arayarak, karşınıza çıkan sesli menüdeki yönlendirmeleri dinleyerek sırasıyla 1 ve 1’i tuşlayınız. Bu şekilde müşteri hizmetleri temsilcisine bağlandıktan sonra süreciniz yukarıda tarif edilen şekilde devam edecektir.

Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yaptığınız tazminat talepleri;

• Seyahat sağlık teminatları kapsamında ise Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri’ni 0850 250 75 00 numaralı telefondan arayınız. Karşınıza çıkan sesli menüdeki yönlendirmeleri dinleyerek sırasıyla 2, 4 ve 2’yi tuşlayınız. Bağlanacağınız müşteri hizmetleri temsilcisine size önceden verilmiş olan dosya numarasını söyleyerek dosyanızın güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

• Ferdi kaza teminatları kapsamında ise Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri’ni 0850 250 75 00 numaralı telefondan arayınız. Karşınıza çıkan sesli menüdeki yönlendirmeleri dinleyerek sırasıyla 1 ve 2’yi tuşlayınız. Bağlanacağınız müşteri hizmetleri temsilcisinden dosyanızın güncel durumunu öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi seyahatinizde karşılaşabileceğiniz tıbbi nakil, aile yakını transferi ve ambulans hizmeti gibi acil desteğe ihtiyaç duyduğunuz durumlarda 0850 250 75 00 numaralı telefonu arayınız. Karşınıza çıkan sesli menüdeki yönlendirmeleri dinleyerek sırasıyla 0 ve 2’yi tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Seyahatinize gitmediğiniz veya gidemediğiniz durumlarda, poliçe başlangıç tarihinden en geç 24 saat önce Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri’ni 0850 250 75 00 numaralı telefondan arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı iptal koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için poliçenizi inceleyebilirsiniz.

Zurich Yurt İçi Seyahat Sigortası ile ilgili diğer tüm soru ve talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden Zurich Sigorta AŞ’ye ulaşabilirsiniz.

ZURICH SİGORTA AŞ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Orjin Maslak İş Merkezi, Eski Büyükdere Cad. No: 27 Kat: 12-13. PK: 34485. Sarıyer / İSTANBUL

Tel: 0850 250 75 00

Faks: 0212 292 87 61

Web: https://www.zurichsigorta.com.tr/

E-posta: info@zurich.com