folder

Topcular İskelesi

İDO Topçular İskelesi’nden Yapılan Seferler

İDO Topçular İskelesi’nden her gün yapılan arabalı vapur seferleri, Marmara Denizi’nde yer alan iskeleleri birbirine bağlıyor.

Arabalı Vapur Seferi:

  • Topçular - Eskihisar

İDO Topçular İskelesi’nden 24 saat aralıksız yapılan arabalı vapur seferleri ile Gebze - Yalova arası ve Körfez Bölgesi’ndeki ulaşım çok daha kısa ve hızlı bir şekilde sağlanıyor. Yayalara da açık olan arabalı vapur seferi için yaya yolcular İstanbulkart ile rahatlıkla ödeme yapabilmektedir. Araç ile geçişlerde ise nakit, kredi kartı, HGS ve kurumsal anlaşmalar kapsamında geçiş mümkündür.

İDO Topçular İskelesi Tarihçesi

Anadolu’dan İstanbul’a şahsi araçlarıyla ya da şehirlerarası otobüsle gelen herkesin yolunun geçtiği İDO Topçular İskelesi, uzun yıllardır İzmit Körfez yolunu arabalı vapur seferleri ile kısaltan bir iskele olma özelliğini taşımaktadır. Bununla birlikte, iskelenin yıllar içinde hem ticari hem de bireysel yolculuklar için daha fazla önem kazanması ile iskelenin özellikleri geliştirilmiştir. Günümüzde ise İDO Topçular İskelesi’nden kalkan gemilerde çocuk oyun odası, büfe, mescit gibi farklı hizmetler yolcuların rahat etmesi için sunulmaktadır.

İDO Topçular İskelesi Nerede?

Yalova’da bulunan Denizçalı Köyü’nün içinde yer alan İDO Topçular İskelesi, şehri Gebze’ye bağlayan en önemli lokasyon olma özelliğini taşımaktadır.

İDO Topçular İskelesi Haritası

İDO Topçular İskelesi Yol Tarifi

Yalova’nın en fazla ziyaret edilen yerlerinden biri olan İDO Topçular İskelesi’ne oldukça basit bir şekilde gidebilirsiniz. Genellikle şahsi araçların ve şehirlerarası otobüslerin kullandığı İDO Topçular İskelesi için otoyoldaki tabelaları izlemeniz yeterli olacaktır.

Bununla birlikte, Yalova’dan kalkan minibüsler ile de rahatlıkla İDO Topçular İskelesi’ne gidebilir ve İDO farkı ile ayrıcalıklı bir yolculuk yapabilirsiniz.

Topçular’da Nerelerde Vakit Geçirebilirsiniz?

İDO Topçular İskelesi’nin Yalova’ya yakın konumu size farklı imkanlar sunmayı başarıyor. Siz de Marmara Bölgesi’nin en şirin ve güzel şehirlerinden biri olan Yalova’yı dolaşabilir ve unutulmayacak anılar yaratabilirsiniz.

İDO Topçular İskelesi İletişim Bilgileri

İDO Çağrı Merkezi: 444 44 36 - 0850 222 44 36