Turkish (Turkiye)English

IDO
Anasayfa YOLCULUK ÖNCESİ Seyahat Sigortası

Travel Guard seyahat sigortası poliçesi, AIG Sigorta A.Ş. tarafından hazırlanmıştır.

AIG Sigorta A.Ş. Genel Müdürlüğü Maslak Mahallesi Eski Büyükdere  Caddesi No 27 Orjin Maslak Kat 6-7 Sarıyer 34398, İstanbul adresinde bulunmaktadır.

AIG Sigorta A.Ş., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’ndan almış olduğu sigorta şirket faaliyet ruhsatı aracılığıyla T.C. içerisinde sigorta ürünleri satma yetkisine sahip bulunmaktadır. Mersis No : 7-3137-1879-8652614 

          AIG Sigorta A.Ş. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği üyesidir.


Bu sayfada yer alan bilgi ve tanımlar genel bilgi içerikli olarak hazırlanmış olup, detaylı bilgi için lütfen  Poliçe Özel Şartları, Poliçe Genel Şartları ve Bilgilendirme Formunu okuyunuz. Poliçe Özel ve Genel Şartları bazı kısıtlamalar, limitler veya muafiyetler içermektedir. Bu websitesinde kullanılan bir takım kelime, ünvan, ibare, logo, grafik veya dizayn AIG Sigorta’nın kayıtlı veya kayıtsız ticari markalarıdır ve tüm hakları AIG Sigorta’dadır.

Bu websitesinde yer alan seyahat sigortası ile ilgili tüm bilgilerin telif hakkı AIG Sigorta’da saklıdır.


Travel Guard, Türkiye sınırları içerisinde yapacak olduğunuz kısa iş seyahatlerinizden uzun aile tatillerine kadar yolculuğunuzda karşılaşabileceğiniz aksaklıklara karşı sizi güvence altına alır.

Geniş kapsamlı ve yurtiçi seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz bir takım beklenmedik durumlar göz önünde bulundurularak özel olarak hazırlanmış olan Travel Guard, İDO İstanbul Deniz Otobüsleri aracılığı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Sunulan Travel Guard Yurtiçi Seyahat Sigortası ürünü aşağıdaki gibidir:

TravelGuard Biletli Yurtiçi Seyahat Sigortası

Travel Guard biletli yurtiçi seyahat sigortası İDO İstanbul Deniz Otobüsü yolcuları için özel olarak hazırlanmış olup, İDO ile yapacak olduğunuz “Dış Hatlar” yolculuğunuzda sizleri güvence altına alır.

İşbu seyahat sigortasına ancak seyahatinizi İDO ile gerçekleştirmeniz koşulu ve “Dış Hatlar” feribot biletinizi www.ido.com.tr adresinden satın almanız ve beraberinde seyahat sigortasını satın almayı kabul etmeniz durumunda sahip olabilirsiniz. 

Travel Guard seyahat sigortası Türkiye sınırları içerisinde azami 15 güne kadar geçerli olup, ön koşul seyahatin İDO Dış Hatlar feribotu veya Dış Hatlar deniz otobüsü ile gerçekleştirilmesidir.

Travel Guard Biletli Yurtiçi Seyahat Sigortası ile sunulan kişi başı teminat ve teminat limitleri aşağıdaki gibidir:


Kaza & Hastalık Sonucu Tedavi Masrafları

5.000,00 TL

Kaza Sonucu Ölüm

15.000,00 TL

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık

15.000,00 TL

Acil Tıbbi Nakil

10.000,00 TL

Cenaze Nakli

5.000,00 TL

Aile Yakını Transferi

2.000,00 TL

Ambulans Hizmet Giderleri

Acil Tıbbi Nakil teminat dahilinde geçerlidir

Tedavi sonrası İkametgaha dönüş

Acil Tıbbi Nakil teminat dahilinde geçerlidir

Seyahatin Yarıda Kesilmesi                       250,00 TL
Ödül

Online İşlemler