Turkish (Turkiye)English

  

IDO
Anasayfa Duyuru Hepsini Göster İDO'ya KALDER Mükemmellik Elçisi Plaketi verildi.

Bu yıl düzenlenen 24. Kalite Kongresi 17-18 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

KALDER’in 25 yıldır ülkemizde uyguladığı EFQM Mükemmellik modeli öğrenmeyi, yenileşimi, başkalarından hatta rakiplerden öğrenmeyi, objektif ve çok boyutlu değerlendirmeyi ön planda tutarak sürekli iyileştirmeyi ve mükemmelliği sürdürebilir kılmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple 24. Kalite Kongresi teması “Mükemmelliği Sürdürmek” olarak belirlenmiştir.

KALDER’in 25.yılını kutlaması sebebiyle kongrede,  Kalite kavramının Türkiye’de yaygınlaşmasına katkı sağlayan ve mükemmellik yolculuğunda başarı sağlamış kurumlara “Mükemmellik Elçileri Plaketi” takdim edilerek onurlandırılmıştır. Mükemmellik Elçileri, KALDER Yönetim Kurulu Üyeleri, KALDER Genel Sekreteri ve KALDER üye/paydaşlarından oluşan beş kişilik kurul tarafından seçilmiştir.

2006 yılında Ulusal Kalite Hareketi’ne üye olarak Mükemmellik Modeli tabanlı kalite yolculuğuna başlayan şirketimiz, 2009 yılında Ulusal Kalite Başarı Ödülünü, 2010 senesinde de Büyük Ölçekli İşletmeler kategorisinde Ulusal Kalite Büyük Ödülünü kazanarak yönetim yaklaşımlarındaki kalitesini taçlandırmıştı. Bu başarılarından ve mükemmellik kültürünün yaygınlaştırılmasına sağladığı katkılardan dolayı şirketimize “KALDER Mükemmellik Elçisi” (Excellence Ambassador) ünvanı verilmesi ve plaket takdim edilmesi uygun görülmüştür.

Ödül törenlerinde şirketimiz adına plaket, KALDER Yönetim Kurulu Başkanı A.Hamdi DOĞAN tarafından İSG Müdürü/Yönetim Temsilcisi Dr. Nedim ŞENDAĞ’a takdim edilmiştir.

Tüm çalışanlarımızın katkılarıyla YÖN ve HEDEF birliği ile mükemmellik yolculuğunda daha nice başarıları yakalamak temennisiyle…

alt


Ödül

Online İşlemler