Turkish (Turkiye)English

IDO
Anasayfa Basın Odası Hepsini Göster İDO, Körfez’de Hızını Artırdı

İDO, Körfez’de Hızını Artırdı

Marmara’nın iki yakası arasındaki ulaşımın hızlı, avantajlı ve güvenli adresi İDO, Eskihisar-Topçular araba vapuru seferlerinde, ilkbahar-yaz döneminde oluşan yoğunluğu karşılayacak yeni araba vapuru takviyeleriyle hızını artırıyor.

Körfez geçişlerini daha seri hale getirmek için, hizmete alınan yüksek hızlı bir  gemi kiralayan ve filosundaki Suhulet ile Sultanahmet hızlı araba vapurlarını Eskihisar-Topçular hattına kaydıran İDO, 13 gemisiyle, doldur –boşalt sistemiyle ,24 saat hızlı hizmet verecek.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte yoğunluğun artmaya başladığı Eskihisar-Topçular Körfez geçiş hattında, İDO da hızını artırıyor.


İDO, Eskihisar-Topçular hattı için filosunda bulunan Suhulet ve Sultanahmet gemilerini bu hatta kaydırarak, Eskihisar-Topçular’da 9 Mart 2015 tarihinden itibaren 13 gemisiyle, 24 saat kesintisiz ve hızlı hizmet vermeye başladı.

Mevsim dönüşümüne paralel olarak hava muhalefeti nedeniyle yaşanan iptaller de azalırken, iki yaka arasındaki araba vapuruyla geçişlerde, İDO en çok tercih edilen, en hızlı hizmeti vermeye devam edecek.

Sirkeci-Harem hattında 6 gemi

İDO, İstanbul içi ulaşımda önemli bir yer tutan Sirkeci-Harem araba vapuru hattına da Gayrettepe ve Okmeydanı gemilerini katarak, bu hatta da yaz sezonuna kadar araç yoğunluğunu gözetecek şekilde 5 yerine 6 gemi ile çalışmaya başladı.Ödül

Online İşlemler