Turkish (Turkiye)English

IDO
Anasayfa Basın Odası Hepsini Göster Sevgililer gününe özel rotamız aşk kampanyası

İDO 14 Sevgiliye Karada Denizde Hizmet Verecek

İDO’dan Yolcuya Aşk Seferi

İDO, “Rotamız Aşk” diyerek 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 14 çifte dilediği hatta Gidiş-Dönüş ulaşım hediyesi veriyor.  Bu özel hediye kapsamında 14 çifti araçla evlerinden aldıracak olan İDO, çiftlere birer kıyafet de hediye ediyor ve yol boyunca ikramlarda bulunuyor.

İDO’nun http://www.rotamizask.com/ internet adresinde devam ettirdiği hediye kampanyasında, katılımcılar hangi rotayı neden tercih ettiklerini belirterek çekilişe katılabiliyor.

Konforlu ve mutlu seyahatlerin adresi İDO’nun, http://www.rotamizask.com/ internet adresinde sevgililere özel başlattığı hediye kampanyası, 28 Şubat tarihine kadar devam edecek.

İDO’yla diledikleri hatta Gidiş-Dönüş ulaşım hediyesi, bu özel seyahat öncesinde evlerinden araçla alınma hizmeti, “erkek-kadın” birer kıyafet hediyesi ve başka küçük ikramlar kazanacak olan 14 çift, 2 Mart tarihinde yapılacak çekilişle belli olacak.

Sevgilinizle birlikte denizde ve karada özel bir seyahat imkanı sunan bu yarışmaya katılmak için http://www.rotamizask.com/ adresini ziyaret etmeniz; “Rotanı Belirle” seçeneğine tıklayarak, karşınıza çıkan “İstanbulda Aşk Başkadır”, “Seninle Heryer Aşk” ve “Bizim Aşkımız Çok Doğal” başlıklarını taşıyan 3 seçenekten birini tercih etmeniz ve #RotamızAşk hashtag’iyle birlikte göndermeniz yeterli.

Kazanan çiftler, seyahat etmeden 1 hafta önce, seyahati gerçekleştirecekleri rotayı ve saatini İDO’ya bildirecekler.


 


Ödül

Online İşlemler