Turkish (Turkiye)English

  

IDO

İDO Bayrama Hazır

İDO, Kurban Bayramı’nda 370 bin araç ve 4 milyon yolcunun ulaşımını sağlayacak

İDO, Kurban Bayramı’nda, 370 bin araç kapasitesiyle,  4 milyon misafirin ulaşımını sağlayarak gerçekleştireceği 5.374 sefer ile rekora koşmaya hazırlanıyor.

Misafirlerine güvenilir ve konforlu ulaşım imkanı sağlayan İDO, 9 Eylül Cuma gününden 18 Eylül Pazar gününe uzanan Kurban Bayramı’nda 5.374 sefer gerçekleştirerek, 370 bin araç kapasitelik geniş filosu ile 4 milyon misafirin güvenilir ve konforlu seyahat etmelerini sağlayacak.

Bayram dönemindeki yoğun trafikten uzak, keyifli seyahatin adresi İDO, özellikle Eskihisar-Topçular araba vapuru hattında 24 saat doldur-boşalt yöntemiyle trafiği rahatlatacak. İstanbul’da Yenikapı ve Pendik’ten Yalova, Bursa ve Bandırma’ya gerçekleştirdiği hızlı feribot seferleri ve Çınarcık – Esenköy, Armutlu TK- Armutlu, Marmara- Avşa Adası dış hat deniz otobüsü seferleriyle de Marmara’da sıkışan ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştıracak.

874 Hızlı Feribot, iç ve dış hat olarak 988 Deniz Otobüsü ve 3.512 araba vapuru olmak üzere toplam 5.374 sefer gerçekleştirecek İDO, bayram yoğunluğu sebebi ile misafirlerini mağdur etmemek adına özel bir tarife uygulayacak.

 

İDO’DAN BAYRAMA ÖZEL EK SEFERLER

 

Bayram yoğunluğu sebebi ile adına özel tarifeye geçerek ek seferler de koyan İDO, dış hat hızlı feribot seferlerinde 202, deniz otobüsü seferlerinde ise 40 adet olmak üzere, toplam 242 ek sefer açıkladı.

 

 

 

 


Ödül

Online İşlemler