Turkish (Turkiye)English

  

IDO
Anasayfa Basın Odası Hepsini Göster Bayram yoğunluğuna yeni gemi takviyesi

İDO’dan Bayram seyahatine çıkanlara ve tatilcilere büyük müjde

Marmara’nın iki yakası arasındaki ulaşımın hızlı, avantajlı, konforlu ve güvenli adresi İDO, Eskihisar-Topçular araba vapuru seferlerinde, bayram ve yaz yoğunluğunu gözeterek filosunu yeni bir gemiyle güçlendirdi. İlk kez sefere çıkan sıfır gemi olma özelliği de taşıyan yeni gemi, yüksek taşıma kapasitesine ve hıza sahip.

Bayram önlemlerini çok yönlü olarak gözden geçiren İDO, ek seferlerinin ardından yeni gemi takviyesi de yaparak Bayram’da seyahate çıkan yolcularının hızlı ve rahat ulaşımına destek oluyor.

Marmara’da gerek araçla gerekse yaya olarak geçişin en yoğun yaşandığı Eskihisar Topçular araba vapuru hattına katılacak yüksek kapasiteli yeni gemiyle birlikte İDO hızını daha da artırırken, Bayram için yolculuğa çıkanlar ve tatilciler de daha rahat edecek.

İDO’nun geniş filosuna takviye olarak eklediği yeni ve sıfır gemisiyle birlikte özellikle Bayram yoğunluğunun hissedileceği önümüzdeki günlerde Körfez geçişleri daha seri hale gelecek.

 İDO’nun filosuna yeni kattığı araba vapuru 137 adet otomobil kapasitesine sahip ve 13 knot servis hızına ulaşıyor.

 Yeni hizmete alınan yüksek hızlı gemiyle birlikte Eskihisar Topçular araba vapuru hattında19 gemiye ulaşan İDO, bayram ve tatil yoğunluğunun en üst düzeyde hissedilmekte olduğu bu günlerde doldur boşalt sistemiyle 24 saat kesintisiz hizmetini sürdürecek.

 Bayramın ardından da tatil yoğunluğu döneminde seferlerini devam ettirecek yeni gemi, önümüzdeki bir yıllık süre içerisinde yaklaşık 4.120 sefer yaparak, bölgedeki yoğunluğu daha da rahatlatacak.


Ödül

Online İşlemler